* Час вказано для регіону: Україна, Київ
Відправили швидко. Замовляв чорні, а прийшли сірі.
Дуже круті обожнюю їх
Швидко відправили, все сподобалось
Швидко надіслали. Взуття дуже тепле. Якість добра
Уважний полдавець)Гарні,але не підійшли за розміром.Замовили на розмір більші.Все добре.
Відгуки про компанію Магазин одягу взуття та топових товарів
Відправили швидко. Замовляв чорні, а
прийшли сірі.
Дуже круті обожнюю їх
Швидко відправили, все сподобалось
Швидко надіслали. Взуття дуже тепле. Якість добра
Уважний полдавець)Гарні,але не підійшли за розміром.Замовили на розмір більші.Все добре.