* Время указано для региона: Украина, Киев
Відправили швидко. Замовляв чорні, а прийшли сірі.
Дуже круті обожнюю їх
Швидко відправили, все сподобалось
Швидко надіслали. Взуття дуже тепле. Якість добра
Уважний полдавець)Гарні,але не підійшли за розміром.Замовили на розмір більші.Все добре.
Отзывы о компании Магазин одежды обуви и топовых товаров
Відправили швидко. Замовляв чорні, а
прийшли сірі.
Дуже круті обожнюю їх
Швидко відправили, все сподобалось
Швидко надіслали. Взуття дуже тепле. Якість добра
Уважний полдавець)Гарні,але не підійшли за розміром.Замовили на розмір більші.Все добре.